Мулик Віктор Володимирович

Август 12 16:49 2011

Мулик Віктор Володимирович – директор кооперативно-державного проектно-вишукувального інституту «Рівнеагропроект», заслужений будівельник України, член-кореспондент Академії будівництва України.

Народився 10 жовтня 1959 р. у м. Рівне. Одружений, виховує сина Андрія. Освіта вища, закінчив будівельний факультет Українського інституту інженерів водного господарства за спеціальністю «інженер-будівельник» (1982 р.). Із 1982 р. його трудова діяльність пов’язана з інститутом «Рівнеагропроект». Набуваючи досвід, пройшов шлях від інженера до директора. З 2001 р. – директор кооперативно-державного проектно-вишукувального інституту «Рівнеагропроект». За його безпосередньою участю запроектовані, побудовані та будуються найважливіші об’єкти агропромислового, житлового і господарського призначення та соціальної сфери. Вільно володіє російською мовою. Захоплюється філателією та дизайном. Девіз життя: «Працювати для людей і в задоволення собі».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.