Мороз Володимир Михайлович

Август 12 16:59 2011

Мороз Володимир Михайлович – кандидат технічних наук, доктор філософії в технічних науках, доцент.

Народився 23 лютого 1947 р. у с. Гранівка Радивилівського району Рівненської області. Має сина Сергія і доньку Наталю.

Упродовж 1961–1965 рр. навчався в Рівненському текстильному технікумі, який закінчив з відзнакою. У 1972 р. Володимир Михайлович з відзнакою закінчив механіко- технологічиий факультет Львівського політехнічного інституту за спеціальністю «технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти», здобувши кваліфікацію «інженер-механік».

Кандидат технічних наук, доктор філософії в технічних науках, доцент. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України» (1997 р.), нагрудним знаком «Почесний зв’язківець України» Держкомзв’язку України, орденами «За заслуги» III (1997 р.) та II (2002 р.) ступенів. Академік Академії економічних наук України (1997 р.), академік Української муніципальної академії (1999 р.).

Трудовий шлях розпочав слюсарем, згодом працював помічником майстра Рівненського льонокомбінату, начальником ремонтно-механічного цеху Рівненської фабрики нетканих матеріалів.

Упродовж 1975–1991 рр. обіймав посади старшого викладача, доцента Українського інституту інженерів водного господарства.

У 1990 р. був обраний депутатом Рівненської міської ради народних депутатів, у 1991 р. – першим заступником голови Рівненською міськвиконкому, а в 1993 р. – міським головою і пропрацював на цій посаді до 1998 р.

У 1997–1998 рр. Володимир Михайлович був президентом Асоціації міст України.

У 1998 р. перейшов на роботу в Адміністрацію Президента України, був членом Державної комісії з проведення в Україні адміністративної реформи.

Протягом 1999–2006 рр. Володимир Михайлович обіймав посаду першого заступника генерального директора – директора з питань технічної політики та капітального будівництва Українського державного підприємства поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта», де зарекомендував себе як відповідальний керівник, що користується повагою серед зв’язківців. Він завжди аргументовано відстоював свою позицію, мав вплив на прийняття рішень, значну увагу приділяв розробці Закону України «Про поштовий зв’язок».

У 2007–2008 рр. працював помічником-консультантом народного депутата України.

Вийшовши на заслужений відпочинок, В. Мороз продовжує свою трудову діяльність. Працює на посаді радника генерального директора УДППЗ «Укрпошта» з питань стратегії розвитку підприємства.

В.М. Мороз с автором та співавтором 145 наукових праць, серед яких дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук «Різновиди процесів вібраційно-відцентрової обробки та обладнання для їх здійснення».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.