Борис Велігурський: «Фенові дуже раді внучки-довговолоски»

Август 12 12:12 2011

Першим по приз за результатами розіграшу серед наших передплатників до редакції завітав той, хто живе найближче до неї, на вулиці Котляревського в Рівному. Віднедавна пенсіонер Борис Велігурський одразу запевнив: приз, а йому дістався фен – дуже доречний їхній родині.

Раніше, як розповів Борис Васильович, газету «7 днів» він купував у кіосках. Але це було не зовсім зручно: то десь поїхав, то забув купити. Тому з цього року нашу газету почав передплачувати. Бо хоча читав різні видання, але саме «7 дням» віддавав перевагу. По-перше, пояснив, це офіційний орган влади, то в ньому висвітлюється багато питань міста. А сам він, хоча й виходець із села, уже чимало часу, з 1967 року, проживає в Рівному, тож йому не байдуже до того, що відбувається в місті. По-друге висловив як побажання:
– Мені здається, що в наш час життя маленьких українців, як казав один із президентів, не дуже солодке. То хотілося б, щоб у газеті висвітлювалося більше питань меценатства, добродійності, допомоги нужденним. Наприклад, свого часу я задавався питанням, хто такий Штейнгель, іменем якого названа вулиця в селі Городок, що неподалік Рівного. І от прочитав у газеті, що це історична постать, великий меценат і взагалі – велика людина, хоча й не був українцем. Його, німця за походженням, так полюбили місцеві селяни, що навіть переховували від переслідувань і арешту радянської влади. Хотілося б ще почитати на цю тему. Може, це спонукало б інших до благородних дій. Переконаний: і в наш час знайдеться багато таких саможертовних людей. Їх, вважаю, рівняни мають знати. І була б нагода теперішнім небідним людям порівняти себе з цим поміщиком-меценатом.
До речі, сам Борис Велігурський теж представляє славетний, доволі представницький рід, що навіть дало підставу місцевому письменникові Євгену Шморгуну написати книжечку «Шість століть Велигорських».
– Чому ще зупинився на нашій газеті? – продовжує Борис Васильович. – Кажу «нашій», бо я і моя сім’я «7 днів» такою вважаємо. Бо видно в газеті позитивні зрушення. Стало більше корисної інформації для простих рівнян. Та й затія з призами мені теж сподобалась. Хоча, відверто кажучи, у те, що виграю, не вірив. Тож це мій перший більш-менш серйозний виграш. Фен, без питань, дістанеться дружині Надії. А найбільше раді йому наші улюблені внучки – 9-річна Вікторія і 6-річна Даринка. Вони живуть у селі, але до бабусі й дідуся навідуються часто, отоді й бабусин фен нарозхват. Обоє мають довге волосся, то фен – саме той подарунок, що нам треба.
Тепер агітуватиму всіх сусідів тільки за «7 днів», щоб читали її, брали участь у розіграшах і теж вигравали.
Марія КОРНІЙЧУК

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.