Оголошення Рівненського міськвиконкому та його управлінь

Август 11 12:46 2011

Рівненський міськвиконком оголошує конкурс
на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій.

Вимоги до кандидатів: освіта повна вища; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста 1 чи 2 категорій не менш як рік або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менш як 2 роки; знання управлінського консалтингу, організаційного розвитку, менеджменту; навички спілкування на високому рівні; досконале володіння державною мовою; вміння працювати на персональних комп’ютерах.
Заяви на конкурс приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення. До заяви на конкурс додаються такі документи: особовий листок з обліку кадрів форми
№ П-2ДС; автобіографія; копія документа про освіту; ксерокопія трудової книжки; декларація за 2010 рік; копія паспорта; копія військового квитка.
Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» і «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки
управління.
Звертатися за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 405. Телефон для довідок: 26-55-09 – відділ кадрів міськвиконкому.


Рівненський міськвиконком оголошує конкурс
на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансово-економічного відділу управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Вимоги до кандидатів: освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, за спеціальністю економіст; стаж роботи за фахом на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування не менш як рік або в інших сферах – не менш як три роки; досконале володіння державною мовою; вміння працювати на ПК.
Заяви на конкурс приймаються протягом 30 днів із дня опублікування оголошення.
До заяви на конкурс додаються такі документи: особовий листок з обліку кадрів форми
№ П-2ДС; автобіографія; копія документа про освіту; ксерокопія трудової книжки; декларація за 2010 рік; копія паспорта; копія військового квитка.
Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» і «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки відділу.
Звертатися за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 405. Телефон для довідок: 26-55-09 – відділ кадрів міськвиконкому.

ІНФОРМАЦІЯ
управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду
комунальне майно

1. Об’єкт оренди: нежитлове приміщення (площею 209,7 кв. м) на вул. Кіквідзе, 10 у м. Рівне. Балансоутримувач: Житлово-комунальне підприємство «Центральне».
Вартість об’єкта: згідно зі звітом про незалежну оцінку станом на 30.06.2011 становить 945 290,00 грн без ПДВ. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін. Мета використання: розміщення банківської установи.
Останній день прийому заяв: 10-й робочий день після розміщення оголошення про намір. Заяви приймаються за адресою м. Рівне, вул. Соборна,12-а (приміщення міськвиконкому), каб.211, тел. 22-24-96, 22-38-44, факс 0(362) 267523. У разі надходження двох і більше заяв орендодавець (управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради) оголошує конкурс на право оренди.

ІНФОРМАЦІЯ
управління комунальною власністю міста про оголошення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єктів з метою визначення їх ринкової вартості для цілей оренди.

1. Назва об’єктів:
— нежитлове приміщення площею 272,5 кв.м, розташоване: м. Рівне, вул. Мірющенка, 25-в;
— нежитлове приміщення площею 10,9 кв.м, розташоване: м.Рівне, вул. Шухевича, 12;
— нежитлове приміщення площею 44,1 кв.м, розташоване: м.Рівне, вул. Котляревського, 18;
— нежитлове приміщення площею 14,5 кв.м, розташоване: м. Рівне, вул. Галицького, 5.
2. Мета проведення незалежної
оцінки: визначення ринкової вартості об’єктів для цілей оренди.
3. Строк для виготовлення переможцем конкурсу звіту про оцінку – 14 днів з дня проведення конкурсу.
4. Учасникам конкурсів потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі за встановленою формою; копію установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна; копії посвідчення про підвищення кваліфікації оцінювачів; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформацію про претендента (документ, у якому зазначаються відомості про претендента щодо його досвіду проведення незалежної оцінки державного (комунального) майна для цілей оренди, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо); конкурсну пропозицію щодо вартості виконання робіт з оцінки об’єкта оренди, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях) – в запечатаному конверті; один конверт із зазначеною адресою учасника конкурсу.
5. Конкурсна документація та підтвердні документи подаються в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. Місцезнаходження конкурсної комісії: м. Рівне, вул. Соборна,12-а, каб.211, контактні телефони: 26-75-23, 22-24-96, 26-38-44. Останній день прийому конкурсної документації – 22 серпня 2011 року (до 17.00) за тією ж адресою, тел. для довідок 26-75-23,
22-24-96, 26-38-44.
6. Конкурс відбудеться 26 серпня 2011 року об 11.00 в управлінні комунальною власністю за адресою м. Рівне, вул. Соборна,12-а, каб.211.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.