Рівняни готуються до танців на майдані

Август 10 15:40 2011

Тричі на тиждень тренуються юні рівняни, які представлятимуть наше місто в національному танцювальному проекті «Майдан’s-2» на початку вересня. Репетиції проводить команда рівненських хореографів, яка готувала міський конкурс «Майденс Рівне», що відбувся наприкінці червня.
Учасники займаються в приміщеннях ТРЦ «Екватор» у понеділок, середу і пятницю. Про це розповів виконувач обов’язків начальника управління культури та туризму Роман Гриценюк. За його словами, займається майже 200 осіб, які на початку вересня представлятимуть наше місто у столиці в національному проекті «Майдан’s-2».
– Ми очікуємо, що наступного тижня приїде хореограф національного проекту Аліса Зайцева, вона вже проводила репетиції з рівненськими учасниками на початку липня, – уточнив Роман Гриценюк. – Очікується, що вона залишиться в Рівному і займатиметься з нашою командою аж до вересня.
Нагадаємо, 3 вересня команда Рівного візьме участь у презентації і жеребкуванні другого національного танцювального проекту «Майдан’s». Загалом у проекті мають взяти участь команди 12 міст України. У разі перемоги, рівненська команда може отримати кошти на реалізацію соціально значимого проекту у своєму місті – створення притулку для бездомних тварин.
Наталія НИРКОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.