У Рівному триває благодійний проект «Вогник у долоньках»

Август 09 14:40 2011

Минулого тижня стартував благодійний проект «Вогник у долоньках», ініційований ТЦ «Злата плаза». Із 7 до 20 серпня в торговельному центрі діє виставка робіт вихованців обласного притулку для дітей.
Волонтери проекту «Вогник у долоньках» упродовж тижня займалися з маленькими мешканцями притулку для дітей служби у справах дітей Рівненської ОДА: малювали, займалися хореографією, створювали фігурки орігамі, грали в ігри з елементи арт-терапії, спілкувалися.
Виставка робіт юних творців працює на першому поверсі торговельного центру щодня з 10 до 21 години. Відвідувачі можуть не лише побачити твори маленьких митців, але й підтримати їх матеріально через скриньку збору коштів.
Проект покликаний привернути уваги громадськості до проблем дітей, позбавлених батьківського тепла задля покращення умов їхнього життя та надання можливості творчого розвитку і самореалізації.
По закінченню проекту «Вогник у долоньках», в торговельному центрі «Злата плаза» стартує інший благодійний проект – «Подаруй дитині радість», який матиме на меті збір коштів для дитячих будинків Рівненщини.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.