Міліція розшукує жінок, які обікрали пенсіонерів у Рівному

Август 09 14:26 2011

Злочинна група із п’яти жінок недільного дня завітала до помешкання пенсіонерів у Рівному. Їм вдалось винести майже 35 тисяч гривень та зникнути у невідомому напрямку. Зараз їх шукають працівники міліції.
7 серпня близько 10 години ранку до оселі пенсіонерів завітали дві невідомі жінки та попросили у стареньких молока для дитини. За рогом будинку стояли ще троє жінок. Як розповіли потерпілі, усі п’ятеро – особи циганської національності.
Раптом одній із жінок, які стояли на порозі, ніби то стало зле, вона впала. Інша закричала: «В неї епілепсія!» Тим часом три злодійки підбігли до хати. Дві з них залишилися у веранді, а третя вбігла у помешкання і почала там нишпорити. Дідусь із бабусею так і лишилися стояти на порозі, оскільки ті їх не впускали у хату. За дві-три хвилини нишпорка вибігла з оселі. За нею попрямували й інші. Жваво підійнялася і ніби то хвора жінка. Злодійки сіли в «Жигулі» зеленого кольору та зникли у невідомому напрямку, прихопивши усі заощадження подружжя. Уся їхня «розвідна операція» тривала близько 10 хвилин.
Дідусь встиг запам’ятати жінку, яка лежала на порозі. Її вік 35-45 років. Була одягнута у чорне з білим горошком плаття, товстуватої статури (див. фото). Інша була одягнута у коричневий сарафан із жовтими розводами.
– Працівники міліції шукають легковий автомобіль «ВАЗ» першої, другої та третьої моделі зеленого кольору і п’ятьох жінок, – повідомив перший заступник начальника Рівненського МВ УМВС Віталій Мархальчук. –Порушена кримінальна справа за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка. Усіх, хто може допомогти розшукати крадіїв та автомобіль, на якому вони пересуваються, просимо повідомляти у Рівненський МВ УМВС за номером телефону 102.
Інна БЕРЕЗОВСЬКА, помічник начальника Рівненського МВ УМВС зі взаємодії з громадськістю та ЗМІ

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.