Сидоришин Сергій Федорович

Август 07 14:31 2011

Сидоришин Сергій Федорович – заступник начальника дільниці ВАТ «Рівнеазот».

Народився 5 січня 1982 року в м. Рівне. Одружений, разом із дружиною Оксаною виховує сина Владислава й доньку Ангеліну.

Батько – Сидоришин Федір Олександрович, працював слюсарем-ремонтником на ВАТ «Рівнеазот». Мати – Сидоришина Ніна Анатоліївна, діловод на РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал».

У 1998 році з відзнакою закінчив заочну Всесвітню біблійну школу «Нове життя» (м. Дрогобич Львівської області). Згодом закінчив Український державний університет водного господарства та природокористування  за спеціальністю «автомобілі та автомобільне господарство», за фахом – інженер-механік (2004 р.). У 2003 році закінчив навчання на військовій кафедрі при Українському державному університеті водного господарства та природокористування, офіцер запасу.

Трудову діяльність розпочав з 2002 року на посаді домкома (вул. Чорновола, 40). З 2004 року працює на ВАТ «Рівнеазот» на посаді майстра в управлінні ремонтно-монтажних робіт. З 2009 року – заступник начальника дільниці на «Рівнеазоті». З 2008 року за сумісництвом почав працювати в ТзОВ «Salve Finance Україна» на посаді фінансового консультанта. З 2009 року – старший фінансовий консультант ТзОВ «Salve Finance Україна».

Із 1997 року – член Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). Бере активну участь в організації та проведенні військово-туристичних походів «Стежками УПА».

Член партії «Всеукраїнське об’єднання ”Батьківщина”» з 2007 року.

З жовтня 2010 року депутат Рівненської міської ради VI скликання.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.