Семенюк Василь Іванович

Август 07 14:41 2011

Семенюк Василь Іванович – приватний підприємець у сфері автопослуг, міжнародного перевезення пасажирів. Член Української народної партії. Голова Львівського осередку УНП Святошинського району м. Києва. Член ГО українського козацтва Святошинського району м. Києва. Заступник голови УНП Святошинської районної організації.

Народився 24 лютого 1962 року в с. Морозівка Корецького району Рівненської області у сім’ї робітників. Дружина Оксана Євгенівна –  заступник директора з навчально-виховної роботи київської школи.  Має сина Максима і доньку Валентину (1993 р. н.).

Після закінчення Корецької школи Василь Іванович навчався у Новограді-Волинському (1978–1980 рр.). Після проходження військової служби у лавах Радянської армії ходив на кораблях від Калінінградської бази Тралфлоту «Росія». У 1987 р. закінчив Калінінградське морехідне училище, за фахом – технік-технолог рибних продуктів. Призначався начальником посту зв’язку і спостереження. З 1989 р. працював на виробництві у м. Корці, з 1996 р. – у м. Києві. До 1999 р. – виконавчий директор ТОВ «Полонез-О». З 1999 р. – приватний підприємець у сфері надання послуг з міжнародного перевезення пасажирів.

Нагороджений за внесок у відродження української державності Почесною грамотою за заслуги перед Українською православною церквою Київського патріархату – Благословенною грамотою Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета; за активну участь під час виборів Президента –  Подякою Президента України і центрального оперативного реагування та пам’ятним знаком «Гвардія революції».

Секрет успіху Василя Івановича: «Мобільність і вміння дотримувати слова».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.