Юхименко Анатолій Олексійович

Август 06 10:59 2011

Юхименко Анатолій Олексійович – перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації.

Народився 16 жовтня 1958 року в с. Богданівка Корецького району Рівненської області. Дружина – Лариса Миколаївна. Має двох доньок – Ірину та Ольгу.

Ще зі школи планував стати будівельником. Для цього в 1983 році закінчив Український ордена Дружби народів інститут інженерів водного господарства, здобув кваліфікацію “інженер-будівельник”.

Трудову діяльність розпочав у 1977 році муляром ІІІ розряду Рівненської ПМК-207 тресту “Рівнесільбуд”, з 1978 року – технік-будівельник колгоспу ім. Чапаєва, с. Богданівка.

З 1985 року – на державній службі. До 1992 року працює у Рівненському облвиконкомі на посадах старшого референта заступника голови, начальника відділу планування житлово-комунального господарства Головного планово-економічного управління, начальника відділу розвитку і будівництва ЖКГ комітету з економіки та ринку.

У 1992–1993 роках Анатолій Олексійович очолював відділ будівництва об’єктів соціальної сфери та ЖКГ управління інвестицій і будівництва, а в 1993 році – Управління у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС.

З 1994 року пробує свої сили в бізнесі. До 1999 року заснував й очолював низку комерційних структур Рівного.

У 1999 році повертається у владу. Юхименко Анатолій Олексійович призначений заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації. Цього ж року очолював Обласний виборчий штаб кандидата в Президенти Януковича Віктора Федоровича.

У 2006 році обирається депутатом Рівненської обласної ради, очолює постійну комісію з питань бюджету, фінансів і податків. Того ж року стає начальником Служби автомобільних доріг у Рівненській області, якою керує до 2008 року. Відтоді обіймає посаду заступника генерального директора ВАТ “Укрзакордонгеологія” (Київ).

У квітні 2010 року Юхименко Анатолій Олексійович знову стає державним службовцем –  призначений на посаду першого заступника голови Рівненської ОДА.

Нагороджений Подякою Президента України, ювілейною медаллю “10 років Незалежності України”, Почесною грамотою обласної державної адміністрації,  дипломом фіналіста Всеукраїнського конкурсу “Лідер паливно-енергетичного комплексу — 2003” у номінації “Державний діяч”. У 2002 році Президент України присвоїв Юхименку Анатолію Олексійовичу звання “Заслужений економіст України”. За активну участь в будівництві четвертого енергоблоку Рівненської АЕС у 2004 нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.

Військове звання — підполковник. Захоплення — література.

Життєве кредо: “Віра, молитва та праця”

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.