Чумак Надія Петрівна

Август 06 11:40 2011

Чумак Надія Петрівна – директор і засновник Рівненської обласної громадської організації «Французький Альянс», доцент кафедри методики та змісту середньої загальної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Народилася 12 січня 1963 р.

Чоловік – Чумак Віктор Миколайович, військовослужбовець. Має сина Антона (юрист), доньку Євгенію (студентка університету технологій у м. Мец, Франція) та онука Микиту. Освіта вища, закінчила П’ятигорський державний педагогічний інститут іноземних мов (Росія). Є автором шести та співавтором п’яти підручників із французької мови для загальноосвітньої середньої школи. Їй належить авторство електронного навчально-методичного комплекту з французької мови, який є результатом участі в спільному проекті Академії педагогічних наук України, Інституту передових педагогічних технологій (м. Київ) та Міністерства освіти і науки України. З 2001 р. регулярно публікується у фахових виданнях республіканського рівня. Відмінник освіти України. За вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти, підготовку висококваліфікованих кадрів, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджена грамотою Верховної Ради України (2005 р.) та грамотою Рівненської обласної ради. У 2002 р. за внесок у розвиток французької культури декретом Міністра культури Франції Надії Петрівні було присвоєно звання кавалера ордена Академічної пальми Французької республіки.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.