Черній Алла Леонідівна

Август 06 12:31 2011

Черній Алла Леонідівна – доцент кафедри політичних наук РДГУ.

Народилася 18 грудня 1970 року в с. Острожець Млинівського району Рівненської області.

Чоловік – Черній Валерій Альбертович. Має сина Мирослава.

Освіта вища, закінчила Рівненський педагогічний інститут, за фахом –  вчитель російської мови та літератури (1992 р.) і вчитель української мови та літератури (1995 р.).

З 1992 по 1995 рік  працювала вчителем української мови та літератури в Острожецькій ЗОШ. У 1995 році прийнята на посаду викладача кафедри теорії та методики виховання Рівненського педагогічного інституту (на даний час – РДГУ). З 2005 року працює доцентом кафедри політичних наук РДГУ, веде активну наукову, педагогічну та громадську діяльність. З 2008 року працює доцентом кафедри регіонального управління НУВГ за сумісництвом.

В 2004 році захистила дисертаційне дослідження на тему: «Чинник кризовості у трансформуванні суспільно-політичних систем перехідного періоду» в Інституті світової економіки та міжнародних відносин (м. Київ) на здобуття вченого ступеня кандидата політичних наук. У 2009 році пройшла підвищення кваліфікації в Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Депутат Рівненської обласної ради VI скликання.

У житті та політиці дотримується  християнських принципів: «В усі дні життя твого чини правду і не ходи путями беззаконня, бо якщо ти будеш робити за істиною, у справах твоїх буде успіх, як у всіх, хто чинить за правдою» (Біблія. Книга Товита).

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.