Туровська Людмила Валентинівна

Август 06 14:08 2011

Туровська Людмила Валентинівна – генеральний директор Асоціації  «Компанії «Експерт-Рівне»   (Асоціація займається судовою експертизою, незалежною оцінкою майна, землевпорядною і землеоціночною діяльністю).

Заслужений економіст України. Депутат Рівненської міської ради. Член Наглядової ради з питань  експертної грошової оцінки земельних ділянок при Держкомземі України.  Автор книги: «Судова експертиза з оцінки землі та землекористування».

Народилася у м. Славута Хмельницької області. Чоловік – Романчук Василь Прокопович, директор Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Син – Юрій, дипломат.

Освіта вища: спеціаліст з економіки та права, математики, землевпорядкування,  сертифікований експерт-оцінювач.

Школа –  з золотою медаллю, фізико-математичний факультет – з відзнакою. Навчалась у Рівненському педагогічному інституті, Європейському інституті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу, в Міжнародному інституті бізнесу.

Трудовий шлях – від вчителя математики до генерального директора: вчитель в середній школі, викладач, завідувач відділення медичного училища, керівник фірми, генеральний директор Асоціації компаній.

Член Народної Партії. Член Ради  Українського товариства оцінювачів.

Читає лекції в Міжнародному інституті бізнесу (м. Київ), Інституті післядипломної освіти (м. Рівне). Методичні розробки Туровської Л.В. реалізуються на практиці і друкуються  в журналах «Землевпорядний вісник», «Практика оцінки», «Державний інформаційний  бюлетень про приватизацію», «Вісник оцінки».

Переможець загальноміського рейтингу «Гордість міста» в номінації «Кращий керівник підприємства». Переможець  загальноміського конкурсу «Жінка року». В десятці за рейтингом «Найвпливовіші жінки Рівненщини».

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.