Тищук Сергій Олександрович

Август 06 14:32 2011

Тищук Сергій Олександрович народився 3 листопада 1962 року в смт Млинів Рівненської області в сім’ї робітників. Батько –  Олександр Іванович – пенсіонер. Багато років свого трудового життя присвятив Млинівській меблевій фабриці. Він належить до тієї когорти працьовитих людей, про яких кажуть: у нього «золоті руки». Мати –  Марія Степанівна – пенсіонерка. Майже все своє трудове життя пропрацювала санітаркою у Млинівській дитячій консультації. Сергій Олександрович Тищук одружений, має двох дочок.

Після закінчення 8-го класу Млинівської середньої школи № 1 у 1978 р. вступив до Калінінського Суворовського військового училища. У 1979 році брав участь у військовому параді на Красній площі в Москві.

Після закінчення училища у 1980 р. вступив до Житомирського вищого військового училища радіоелектроніки протиповітряної оборони, де навчався на командному факультеті й виконував обов’язки старшини курсу. У 1984 р. закінчив військове училище з золотою медаллю і дипломом із відзнакою,

У 1984–1991 рр. – служба у військових частинах ракетно-космічної оборони СРСР (м. Ногінськ-9 Московської області) на різних посадах.

Пройшов шлях від офіцера до помічника начальника оперативного відділу штабу об’єднання – окремого корпусу контролю космічного простору.

З 1991 р. до 1994 р. навчався на факультеті протиракетної та протикосмічної оборони Військової командної академії протиповітряної оборони ім. Г.К. Жукова (м. Твер). Після закінчення у 1994 р. академії з золотою медаллю і дипломом з відзнакою за особистим бажанням прибув у розпорядження Міністра оборони України. Був призначений на посаду викладача кафедри оперативного мистецтва Харківського військового університету. З 1997 р. до 1998 р. був заступником начальника факультету – начальником навчальної частини факультету озброєння та бойового застосування космічних систем, згодом – начальником вказаного факультету.

З 2000 р. до 2003 р. обіймав посаду начальника факультету озброєння та бойового застосування частин і підрозділів радіоелектронної боротьби.

У 2001 р. як командир курсантського батальйону Харківського військового університету брав участь у святковому параді на Хрещатику на честь десятої  річниці незалежності України.

За п’ять років командування факультетом Харківського військового університету випустив у світ на службу у військових частинах Збройних Сил України, Національного космічного агентства України, інших військових формувань більше 450 висококваліфікованих молодих офіцерів.

У 2003 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук у Національному аерокосмічному університеті ім. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

У 2003–2004 рр. навчався на факультеті з підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національної академії оборони України. Після його закінчення був залишений для подальшого проходження військової служби у Національній академії оборони України на посаді начальника кафедри.

Нині працює начальником групи Державного підприємства «Укроборонсервіс». Нагороджений вісьмома медалями Збройних Сил.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.