Скоцик Віталій Євстафійович

Август 06 15:44 2011

Скоцик Віталій Євстафійович – генеральний директор ТОВ «Амако Україна».

Народився 15 березня 1972 року. Закінчив Київський аграрний університет і Університет штату Індіана Сполучених Штатів в Україні та США. Працював у Великій Британії. У 1998 році отримав ступінь кандидата сільськогосподарських наук, захистивши кандидатську дисертацію на тему: «Селекційно-генетичні фактори формування високої жвавості коней російської рисистої породи». З 2003 р. – доктор економіки, професор. 24 листопада 2010 р. обраний почесним членом Відділення аграрної економіки і продовольства Національної академії аграрних наук України. Почесний громадянин Сполучених Штатів, кращий менеджер Великобританії. Нагороджений Знаком Пошани, орденом «За заслуги» III ступеня. Член Ради Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств з 2005 р., член Громадської ради при Міністерстві аграрної політики України з 2010 р. Заступник голови Аграрного союзу України з питань технічного і технологічного оновлення галузі й енергозберігаючих технологій та відновлювальних джерел енергії.

З 1997 року працює в «Амако Україна» – компанії, що пропонує інноваційні рішення для українського аграрного ринку. Обіймав посаду технічного директора, займався продажами і маркетингом, а з 2002 року призначений на посаду генерального директора. За підсумками конкурсу «Вибір року – 2008» компанію «Амако Україна» визнано кращою з продажу імпортної сільгосптехніки в Україні.

Захоплення – футбол, риболовля, кінний спорт і гірські лижі.

Мрія, яка поки що не здійснилася: «Побудувати ефективний проект, що не має аналогів у світі ні за змістом, ні за масштабами».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.