Скороход Олег Іполитович

Август 06 15:45 2011

Скороход Олег Іполитович – директор МПП фірми «Спортінтур».

Народився 7 грудня 1965 року в с. Старожуків Рівненського району  Рівненської області. Дружина – Скороход Ірина Романівна. Виховує доньку Ірину, опікун дитини-сироти Павла Скорохода.

Освіта вища, навчався у Львівському державному інституті фізичної культури та спорту за спеціальністю «фізична культура і спорт».

Обіймав посаду старшого інструктора Рівненського облспорткомітету (1989 р.), спеціаліста першої категорії відділу оздоровчої фізкультури комітету в справах молоді, фізичної культури і спорту Рівненського облвиконкому (1991 р.). З 1992 року – засновник і директор малого приватного підприємства фірми «Спортінтур».

Член партії та член бюро міської партійної організації ВО «Батьківщина». У 2005 році відзначений почесною грамотою Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва за розвиток підприємництва та формування ринкової інфраструктури України. Того ж року відзначено Подякою В. Ющенка за підтримку демократії в Україні.

Депутат Рівненської міської ради V скликання (2006 –2010 рр.) і Рівненської обласної ради VI скликання.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.