У Рівному зявився соціальний гуртожиток

Август 05 15:50 2011

Урочисте відкриття закладу на вул. П.Могили, 57, відбулося сьогодні, 5 серпня. Новий заклад стане тимчасовим житлом для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 23 років. У гуртожитку діти зможуть жити впродовж трьох років, доки знайдуть постійне житло і влаштує свою долю.
Цей будинок колись належав місту, але у 2007 році його передали в обласне підпорядкування для облаштування соціального гуртожитку. На реконструкцію витрачали кошти з державного і обласного бюджетів. Зокрема, держава виділила загалом близько двох мільйонів гривень субвенцій, а область – 147 тисяч гривень. Тепер же оновлена двоповерхова будівля готова до прийому пожильців.
Загалом гуртожиток розрахований на 30 осіб, у ньому вже мешкають 8 людей. У будинку є 13 житлових кімнат, кімнати для групової роботи, самопідготовки, приготування та прийому їжі, побутова кімната, душова, 2 кімнати гігієни жінки, 2 санвузли та службові приміщення. Граничний строк перебування особи у гуртожитку становить 3 роки. За проживання діти не платять, однак вони повинні мати роботу або стипендію, щоб харчуватися і самостійно себе утримувати.
Наталія НИРКОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.