Про спорт коротко

Август 05 13:37 2011

Друге місце посіла збірна України у міжнародному турнірі з баскетболу AeroSvit Cup-2011 у Києві, пропустивши вперед білорусів. Після невеличкого пошкодження не на повну силу зіграв вихованець рівненського баскетболу Сергій Ліщук. У трьох матчах перша команда виграла у збірної Йорданії – 104:75 (Сергій провів на майданчику 16 хвилин , набрав 4 очки і зробив 4 підбори) та Естонії 93:89 (19-11-2) і поступилася білорусам – 78:82 (9-2-0). Приємно відзначити, що MVP турніру визнано Павла Улянка (Білорусь).

У середу розпочала другий
етап передсезонної підготовки рівненська «Регіна-МЕГУ». У Южному волейбольна команда провела перший етап підготовки, а вчора вирушила до Костополя.

В Сумах відбулися VI літні юнацькі спортивні ігри України з велоспорту на шосе (індивідуальна гонка на час та групова гонка) серед юнаків та дівчат. За перемогу боролися 17 команд з областей України та АР Крим. Збірна команда Рівненської області була сформована з вихованців обласної комплексної ДЮСШ «Колос», ДЮСШ № 5 (Рівне), ДЮСШ «Колос» (Здолбунів). Головний тренер команди – заслужений тренер України Анатолій Чаюк, тренер Денис Паршиков. Вдало виступили наші спортсмени в індивідуальній гонці на час, де у гонці на 20 км серед юнаків друге місце виборов Василь Кравчук, а у гонці на 15 км серед дівчат Анастасія Гайдук стала четвертою. За підсумками змагань Рівненська область посіла престижне четверте командне місце.