ПриватБанк святкує річницю діяльності

Август 05 09:51 2011

За даними дослідження GFK Ukraine, кожний третій клієнт банківської системи користується послугами ПриватБанку, а кожний четвертий вважає його своїм основним банком.

5 серпня виповнюється 18 років, як на теренах Рівненської області розпочав роботу ПриватБанк. Послідовна реалізація стратегії «Сучасні банківські послуги доступні кожному клієнту» принесла позитивний результат. Для 20% населення України ПриватБанк став точкою опори у фінансових питаннях. Про перспективи співпраці з ПриватБанком розповідає директор його Рівненської філії Василь ВЛАСЕНКО.

– Василю Федоровичу, що ПриватБанк сьогодні може запропонувати своїм клієнтам?
– Найголовніше – високу якість обслуговування. Основний принцип відбору наших кадрів – ставлення до клієнта. Ми беремо на роботу тільки тих, хто здатний приділити кожному клієнтові максимальну увагу, сприйняти його проблеми як свої. Адже люди до нас звертаються перш за все за допомогою, і ми повинні їм цю допомогу надати.
В останні роки ПриватБанк міцно закріпив за собою позиції найбільшого роздрібного банку.
– Які ж зміни на краще очікують клієнтів Рівненської філії ПриватБанку в цьому році?
– Користуватися всіма перевагами наших продуктів хочуть усе більше й більше мешканців області. Нині у нас обслуговується понад 400 тисяч осіб.
Клієнт заінтересований, щоб його банк був якомога ближче до дому або роботи, тому відкриваємо нові відділення по всій області. Наприклад, у другому кварталі відкрили спеціалізований центр з обслуговування VIP-клієнтів на вулиці Грушевського, 77 у Рівному і сучасне, обладнане за останніми європейськими стандартами відділення в Гощі.
У 73 відділеннях банку в області працює понад 600 співробітників. Крім того, маємо 165 банкоматів.
Зрозуміло, що у наших відділеннях бувають черги. Але ми знаходимо шляхи вирішення цієї проблеми. Наприклад, щоб розвантажити каси, у відділеннях встановлені спеціальні термінали, що приймають готівку. Нині їх є 50. З їхньою допомогою наші клієнти самі можуть здійснювати платежі у тому числі й за кредитами, поповнювати рахунок мобільного телефону тощо.
– На які саме продукти від ПриватБанку ви б звернули увагу наших читачів у першу чергу?
– ПриватБанк далі знижує ставку на придбання нових авто в кредит. Тепер вона становить всього 17,88%. Це стосується придбання нових легкових авто, мікроавтобусів (до 8 посадкових місць) і вантажівок вантажопідйомністю до 800 кг. Крім того, тепер нашим клієнтам при купівлі авто в кредит не потрібно платити 3% комісії.
Подати заявку на придбання авто в кредит клієнт може не виходячи з дому – для цього достатньо заповнити анкету на сайті ПриватБанку. Після цього з клієнтом зв’яжеться спеціаліст для обговорення деталей угоди.
Я запропонував би клієнтам скористатися і нашими депозитними програмами.
ПриватБанк – це зручний банк для приватних клієнтів і малого бізнесу. Новим зручним продуктом для них є розрахункова карта. Це карта миттєвого випуску, якою можна розраховуватись у торгово-сервісній мережі, видавати гроші на господарські потреби, переказувати кошти чи використовувати її як зарплатну карту. Кількість карт залежить від вашої потреби. І що головне – керувати ними можна дистанційно, через інтернет, зручним on-line сервісом Приват24.
За відсутності можливості завітати в банк ми розробили зручний сервіс експрес-платежів, коли по телефону за допомогою оператора і мобільного ви можете користуватися власним рахунком. Про підприємців, що займаються торгівлею, теж не забули: вони можуть здавати виручку через платіжні термінали, що є в кожному відділенні.
Ми також пропонуємо кожному клієнту послуги, які допоможуть йому легко вирішувати повсякденні задачі – від оплати комунальних послуг до вигідного інвестування вільних коштів.
– Що ПриватБанк може запропонувати пенсіонерам?
– Пенсіонери для нас – особлива категорія клієнтів. Щороку намагаємось їх підтримати, влаштувати для них свято, надати допомогу чи з нагоди Великодня й Дня Перемоги, Міжнародного дня людей похилого віку. Але цього року нагода особлива, тому ПриватБанк запропонував клієнтам-пенсіонерам висловити свої мрії спільно з компанією MasterCard і взяти участь в соціальній акції «Мрії збуваються!». На сайті ПриватБанку учасники розповідали про свої мрії. Щотижня шляхом голосування визначалися три переможці, всі вони взяли участь у фінальному голосуванні.
Переможцем у Рівному став Віталій Йосипович Станкевич – інвалід війни. Він настільки зворушив працівників компанії MasterCard, що вони вирішили поза конкурсом, задовго до закінчення акції здійснити його мрію. Для цього зібрали гроші серед працівників компанії і банку. Для потреб інваліда та його тяжкохворої дружини придбали пральну машинку.
Усього в акції взяли участь понад чотири тисяч клієнтів, які відкрили пенсійні картки, а голосували за їхні мрії десятки тисяч небайдужих співвітчизників з усієї України!
Ми вдячні всім нашим клієнтам і партнерам за підтримку, довіру і незмінність вибору! ПриватБанк далі розвивається для того, щоб швидко і якісно допомагати нашим клієнтам у вирішенні найбільш складних завдань! Чекаємо вас у відділеннях ПриватБанку!
Розмову вела Ірина ПІНКЕВИЧ

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.