Це моє місто: Рівненська митниця

Август 04 10:30 2011

Це – моє місто…
Ця будівля на розі вулиць Соборної і Симона Петлюри ховається в тіні дерев і непримітна на перший погляд. Однак вона є частиною цілісного ансамблю центральної міської вулиці, повторюючи її архітектурний стиль.
Будинок № 104, що на вул. Соборній, був зведений наприкінці ХІХ століття. Практично весь час тут розміщувались офіційні або владні установи. Кажуть, першим власником будівлі був банк. В останні десятиліття будинок використовували фінвідділ, податкова служба тощо. А починаючи з 2000 року на Соборній, 104 оселилася Рівненська митниця. Від самого початку нинішні господарі будівлі взялися за опорядження. Зробили внутрішню реконструкцію під потреби обласного управління митної служби. Подумали про функціональність, не забули й про історичне значення будівлі. Зберегли зовнішнє оформлення, архітектуру вікон, співвідношення світлого і темного кольорів на фасаді.
Невдовзі ж будинок чекає ще одне оновлення. Митниця замовила та вже отримала проект реконструкції будівлі. Фахівці кажуть, що, як і раніше, історичні деталі будуть збережені. Натомість обіцяють зробити зовнішню підсвітку, аби у вечірню пору доби будинок мав привабливіший вигляд. Крім того, планують завершити мощення кісточкою частини тротуару поруч із своєю будівлею.

…а це в ньому я
Головний кабінет у будинку № 104 на вулиці Соборній уже кілька місяців має нового господаря. З травня Рівненську митницю очолює Роман Микитюк. Він розповідає, що вподобав місто за його затишність.
За останній рік через службові справи йому довелося часто переїздити. У квітні 2010 року вдруге за свою кар’єру очолив Волинську митницю. Згодом майже сім місяців був начальником Львівської митниці, пізніше – Вінницької. Його родина мешкає на Волині. Коли видається вільна хвилина і справи дозволяють Роман Володимирович поспішає до сім’ї, адже вдома його чекають дружина і троє донечок.
Нагадаємо, Роман Микитюк народився 15 червня 1970 року. Закінчив Далекосхідне вище загальновійськове командне училище ім. маршала К. Рокосовського (1991 р.) та Львівський державний університет ім. Івана Франка (1999 р.) за спеціальністю правознавство. Розпочав роботу в митних органах у 1993 році. Пройшов шлях від інспектора до начальника митниці. Працював заступником начальника Волинської, Житомирської митниць, начальником Волинської митниці. Нагороджений пам’ятним нагрудним знаком «За сумлінну службу в митних органах України».
Наталія НИРКОВА,
Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.