РДГУ – найбажаніший серед абітурієнтів

Август 03 10:03 2011

Лідером з кількості поданих заяв цього року став Рівненський державний гуманітарний університет, до якого спробувало вступити більш як сім тисяч абітурієнтів. Про це повідомляє громадянська мережа «Опора», яка займається моніторингом вступної кампанії в області.
Найпопулярнішими серед абітурієнтів у РДГУ були спеціальності «психологія» – 913 та «історія» – 879. Найбільший конкурс на одне державне місце – в «Острозькій академії». Найпопулярнішою спеціальністю стали «міжнародні відносини», тут на одне державне місце претендує майже 90 абітурієнтів, та «філософія» – 430 заяв на 8 державних місць. Мінімальний конкурс на українську філологію – 6,5 особи на одне державне місце.
У Національному університеті водного господарства і природокористування загальний конкурс становить 8,49 особи на одне державне місце. Найбільше абітурієнтів цікавила спеціальність «економіка підприємництва».

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.