Рівненські експерти обирали собі новинки криміналістичної техніки

Август 02 11:03 2011

Із новинками криміналістичної та спеціальної техніки ознайомилися працівники науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Рівненській області. Представники ТОВ «Експертні системи», які приїхали до Рівного з Києва не лише розповіли про переваги своєї продукції, але й на практиці продемонстрували можливості новітніх технологій.
– Наша компанія вже більше 16 років займається виготовленням експертно-криміналістичного обладнання, розробкою програмного забезпечення, а також доставкою витратних матеріалів для органів внутрішніх справ, – зазначив заступник директора з розвитку компанії «Експертні системи Плюс» Сергій Вавілов. – Ми приїхали показати, що є нового, сучаснішого і те, що може знадобитися експертам в їх складній роботі. Ми сподіваємося, що експертам це буде корисно, адже частенько буває, що сучасні криміналістичні вузи готують фахівців, які деякі прилади бачать лише по телевізору.
До уваги місцевих експертів представники товариства запропонували різноманітні прилади для експертної оцінки будь-яких документів, «живі» дактилоскопічні сканери, різноманітні мікроскопи та лупи, автоматизовану систему портретної ідентифікації (АСПІ «Портрет — 2005»), уніфіковані криміналістичні валізи та велику кількість дактилоскопічних порошків, пензликів, валиків, спеціальних рідин та фломастерів для таємного маркування, які вражали своїми можливостями та характеристиками.
Співробітники НДЕКЦ при УМВС з цікавістю поставилися до новинок та активно обговорювали технічні можливості продемонстрованих приладів. А заступник начальника НДЕКЦ при УМВС підполковник міліції Едуард Башинський зазначив, що після презентації виникло бажання придбати пристрій «Регула» (модель 4305M), який дозволяє детально досліджувати документи. Зацікавили технарів, за словами Едуарда Башинського і наборами криміналіста — баліста та пожежного техніка.
Вікторія АНТОНОВА, Вікторія ІВАШИНЮТА,
ВЗГ УМВС України в Рівненській області

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.