Промислові підприємства Рівненщини оновлюються і збільшують виробництво

Август 02 12:20 2011

Промислові підприємства області інвестують у модернізацію та нарощують виробничі потужності. Наприклад, хіміки витратили на технічне переоснащення понад 55 мільйонів гривень. Як результат – виробили продукції на 20 відсотків більше, ніж торік.
Водночас впровадження сучасних технологій дозволяє зменшити собівартість продукції, що сприяє її конкурентноздатності. Зокрема, конкуренція на ринку будматеріалів та скловиробів стимулює інвесторів модернізувати технологічне обладнання.
За словами заступника голови Рівненської ОДА Володимира Новака, цьогоріч обсяги виробництва в цих галузях зросли на чверть. Розвивається й добувна промисловість краю – на економічній мапі Рівненщини з’являються нові підприємства та розростаються існуючі. На минулій сесії облради вісім підприємств області отримали дозволи на розробку родовищ. Загалом це 3,5 мільйона гривень інвестицій та 40 нових робочих місць.
У добувну галузь Рівненщини надходить третина іноземних інвестицій, вкладених у промисловість області. Ці, а також вітчизняні фінансові ін’єкції дозволяють галузі постійно нарощувати економічний потенціал. Наприклад, цьогоріч підприємства добувної галузі виробили продукції на 15 відсотків більше, ніж торік.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.