Притулком для бездомних тварин у Рівному управлятиме громада

Август 02 09:00 2011

Спеціальний фонд, що управлятиме коштами та утримуватиме притулок для бездомних тварин, створять у Рівному. Керівним органом фонду буде дирекція, до якої увійдуть представники громадських і зоозахисних організацій, працівники міського управління житлово-комунального господарства. Про це домовилися минулого тижня на спільному засіданні представники влади і громадських організацій, які опікуються захистом тварин. Притулок планують звести цього року.
Крім представників управління ЖКГ і КАТП-1728, яке займається питаннями безпритульних тварин у Рівному, у засіданні взяли участь представники зоозахисних організацій (Благодійного фонду «Умка» – Андрій Прокопчук та обласної громадської зоозахисної організації «Під Егідою» – голова ревізійної комісії Раїса Пальонко) і міський голова Володимир Хомко.
На зустрічі домовилися, що управлятиме фондом дирекція, яка контролюватиме фінаснові й господарські питання.
Володимир Хомко наголосив на необхідності оприлюднювати всі операції з коштами, які отримуватиме притулок. До фінансування планують залучати спонсорів і благодійників.
Зоозахисники домовилися з комунальниками, що собак з ознаками опікунства (що мають ошийники, стрічки на шиї або кліпсу у вусі) та щенят у місті не знищуватимуть.
Нагадаємо, у міському бюджеті на цей рік передбачено 200 тисяч гривень на спорудження притулку. Під нього вже відвели ділянку на околиці міста на вулиці Київській, розробляється проект.
Тим часом представники зоозахисних організацій звертаються до всіх небайдужих до долі тварин із проханням надати фінансову допомогу на утримання майбутнього притулку.
Реквізити отримувача:
РОГЗО «Під Егідою»
Код за ЄДРПОУ 37645980
Банк отримувача – Рівненське відділення Центральної філії ПАТ «Кредобанк»
Код МФО банку – 325365
Рахунок отримувача – 2600701343673
Відповідальна особа Пальонко Раїса Григорівна, тел. 067 1571835, 050 2190337.
Ксенія БОЙКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.