Виходить друком книга про історію полювання на Західному Поліссі

Август 02 14:45 2011

Незабаром побачить світ нове видання – історико-мисливський нарис «Полювання па Західному Поліссі» відомого лісівника з Сарненського району, якого визнано кращим районним мисливствознавцем Рівненщини, Вадима Чернюка. Про це повідомили з прес-служби обласного управління лісового та мисливського господарства.
У своїй книзі автор ознайомлює читача з історією розвитку полювання на Західному Поліссі. Читачі довідаються з книги, як відбувалися полювання в нашому краї, як зникли окремі представники мисливської фауни. Зокрема, бурий ведмідь, зубр, тур та інші. Читач зрозуміє і те, як легко втрачається звірина і як важко дається відновлення її популяції.
Вадим Чернюк народився в 1954 році у м. Дубровиця на Рівненщині. У 1976 році закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю інженер лісового господарства. Трудовий стаж – понад 40років. Лісничий першого, працював на різних посадах в системі лісового господарства області, із них 20 років лісничим, 10 років головним лісничим.
Нині Вадим Чернюк працює мисливствознавцем Сарненського району.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.