Фракція «Батьківщина»: що обіцяли, те й робимо!

Июль 28 10:26 2011

Майже дев’ять місяців минуло від останніх виборів до органів місцевого самоврядування. Депутатська фракція «Батьківщина» у Рівненській міській раді за цей час зробила чимало з того, що обіцяла своїм виборцям. Але зупинятися на досягнутому депутати не збираються. Фракція «Батьківщина» у Рівнераді налічує 21 депутата, кожен з яких входить до складу тієї чи іншої постійної комісії. До комісій депутати йшли, аби принести громаді максимальну користь.

Для прикладу, депутати Олександр Нестерук та Микола Радько опікуються розвитком фізичної культури рівнян. За активної участі нашої фракції прийнято програму розвитку фізичної культури Рівного. Третій рік поспіль в обласному центрі проходить турнір з футболу на «Кубок майбутніх чемпіонів» серед молодших школярів. Меценатом змагань є саме Олександр Нестерук. Популярність цього турніру з кожним роком зростає, і все більше дітей віддають перевагу активному фізичному відпочинку. Варто згадати, що за кошти депутата Нестерука в мікрорайоні Ювілейний відкрито три спортивні майданчики, проведено благоустрій місцевого дендропарку.
Депутат Володимир Зиль, якому лише 24 роки, вже тривалий час опікується проблемою вторинної зайнятості молоді, тобто допомагає працевлаштуванню студентів у позанавчальний час. Для цього він запропонував ідею створення комунального Молодіжного центру праці, яку підтримала міська влада. Депутат розробив проекти рішень Рівненської міської ради, що стосуються молодіжного працевлаштування та заборони продажу алкоголю. Завдяки цьому відтепер у Рівному заборонено продаж алкоголю в найбільш людних місцях у святкові дні, на часі проведення громадських слухань щодо заборони продажу алкоголю після 22-ї години.
Депутати Рівнеради Марія Конощук і Ольга Покальчук, як члени комісії з питань міського господарства та екології, докладають багато зусиль щодо прийняття в комунальну власність гуртожитків міста у рамках реалізації Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків». Так, пані Покальчук, як голова об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), ділиться своїм досвідом з активом новостворених ОСББ і допомагає їх головам у вирішенні організаційних питань.
Депутат Лариса Зелінська, котра входить до складу постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, соціального захисту, виступила з ініціативою та активно займається за підтримки фракції питанням створення в обласному центрі закладу соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді, які мають функціональні обмеження.
Однією з найголовніших частин діяльності депутата є особисті зустрічі зі своїми виборцями та робота зі зверненнями громадян. І саме в цьому напрямку досить активно працюють депутати фракції ВО «Батьківщина». Депутати міської ради здійснюють прийом виборців міста згідно із затвердженим графіком у своїх виборчих округах. Крім того, діє громадська приймальня партії ВО «Батьківщина». За адресою м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 1 прийом громадян проводиться щоденно з 10.00 до 18.00 год.
У громадській приймальні веде прийом помічник народного депутата України Юрія Прокопчука, депутат міської ради, член комісії з питань міського господарства та екології Марія Конощук. За перше півріччя прийнято 507 громадян міста Рівне. На жаль, не всі питання вдалося вирішити позитивно, але ми докладаємо всіх зусиль, щоб позитивно вирішити всі адресовані нам звернення мешканців Рівного. Людей нині турбує перерахунок пенсій, оформлення субсидій, невідремонтовані дахи, розбиті дороги, високі тарифи на житлово-комунальні послуги та бюрократичні відписки представників місцевої влади. Ми обіцяємо, що жодне зі звернень не залишиться без уваги депутатського корпусу ВО «Батьківщина».
На відміну від державної влади, фракція ВО «Батьківщина» Рівненської міської ради намагається працювати, керуючись не політичними амбіціями, а інтересами громадян. На жаль, нинішня влада, забувши про передвиборні обіцянки за такий короткий термін, не демонструє стійкості своєї позиції стосовно розвитку підприємницького середовища (яке у цивілізованому суспільстві є однією з основ формування середнього класу) та соціального забезпечення громадян. Так, прийняті нинішньою владою Податковий кодекс та пенсійне законодавство ускладнили і без того важкий стан суб’єктів господарювання та основної маси населення України. Тому з ініціативи фракції ВО «Батьківщина» були прийняті звернення міської ради до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів про Податковий кодекс, про пенсійну реформу, про використання символіки, про застосування політичних репресій тощо. Зокрема, наша фракція наполягає на тому, що пенсійна реформа у такому вигляді не має права на існування. Тому й вимагаємо від Президента Януковича накласти на цей закон вето.
Крім того, відновлюємо жорстку дисципліну всередині міської партійної організації. Так, бюро Рівненської міської партійної організації 13 липня прийняло рішення за грубе порушення фракційної дисципліни відкликати з депутатського корпусу депутата міської ради від виборчого округу № 13 Анатолія Чугуєвця.
Мешканці округу № 13 віддали свої голоси на виборах за представника партії ВО «Батьківщина», який, на їх думку, мав відстоювати інтереси громадян цього округу. Однак, скориставшись ім’ям Юлії Тимошенко та її політичної сили – ВО «Батьківщина», депутат Чугуєвець зрадив інтереси як своїх виборців, так і політичної сили, яка його привела до перемоги на виборах у 2010 році.
Дії з дискредитації Юлії Тимошенко, партії ВО «Батьківщина» та зраду інтересів своїх виборців він продовжує щоденно, користуючись депутатським мандатом.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.