Матчук створює благодійний фонд

Июль 28 16:57 2011

Доброчинною ініціативою нагадав про себе цього тижня народний депутат і рівнянин Віктор Матчук. Він вирішив започаткувати благодійний фонд власного імені. Організація допомагатиме в реалізації переважно господарських проектів громадам області. На початках у фонді будуть кошти лише Віктора Матчука.

Нардеп розповів, що завжди займався благодійністю: і працюючи в бізнесі, і почавши політичну кар’єру. Однак ця діяльність була переважно непублічною. Тепер же він вирішив перевести благочинність у інший формат і створив фонд. У нього він внесе 70 тисяч гривень, у тому числі й ті кошти, які він, як народний депутат, отримує на оздоровлення (35 тисяч на рік). Кошти з інших джерел поки що не залучатимуть, адже пан Матчук хоче переконатися, що його фонд діятиме так, як він задумав.
– Мені хотілося б, аби за ці гроші реалізувалися переважно господарські питання, які мають вагу для громади, а не якісь особисті речі, – пояснив своє бачення діяльності фонду народний депутат. – Можливо, ми зможемо профінансувати якісь проекти ОСББ. Якщо це буде співфінансування – ще краще, адже це продемонструє справжню важливість того чи іншого задуму. Остаточне рішення про виділення коштів прийматиму не я сам, а громадська рада фонду, що буде утворена найближчим часом.
Уже з цього тижня фонд Матчука починає прийом цікавих проектів. А перших результатів депутат очікує до Дня міста.
Наталія НИРКОВА

write a comment

1 Comment

  1. Август 04, 21:51 #1 TEIWAZ

    Куда именно подавать проекты?

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.