За парковку заплатять торговці?

Июль 28 15:01 2011

Міський голова Володимир Хомко разом із керівниками профспілки підприємців речового ринку об’їхав кілька ринків у центрі Рівного, щоб спільно визначити точки, де найбільше вуличних торговців.

Після дискусії варіанти вирішення проблеми, схоже, знайшли. А вже у середу біля ринку Дикого міліціонери спільно з представниками влади провели перший рейд із метою ліквідації осередків незаконної вуличної торгівлі. Питанням же парковки біля центрального речового ринку займуться юристи.

На спільній зустрічі за участю міського голови Рівного Володимира Хомка, його заступника Сергія Васильчука, правоохоронців та ініціативної групи підприємців вирішили провести рейди для ліквідації осередків стихійної торгівлі поблизу міських ринків. Начальник міськвідділу міліції Петро Єзгор запевнив, що всіляко сприятиме вирішенню цього питання аж до повної ліквідації стихійної торгівлі біля ринків.
У вівторок міський голова Володимир Хомко разом із керівниками профспілки підприємців речового ринку об’їхав кілька ринків у центральній частині міста, щоб спільно визначити точки, де найбільше вуличних торговців. А вже у середу зранку правоохоронці спільно з представниками влади вирушили на перший рейд на вулицю Здолбунівську до ринку Дикого.
До речі, представники адміністрації трьох ринків, що в центрі Рівного: речового, продовольчого і ринку Дикого, запевнили, що мають достатньо вільних місць для тих торговців, які виявлять бажання перебратися з вулиці на ринки.
Що ж до парковки біля речового ринку (поруч зі стадіоном «Авангард»), то її передадуть на обслуговування або в оренду речовому ринку і ТЦ «Гранд Базар». Юристи приватних компаній і міської влади спільно знайдуть оптимальний механізм передачі і оформлять необхідні документи. Однак наразі не відомо, чи будуть стягувати плату за парковку після цієї передачі і якою вона буде.
Відкритим залишається питання, хто ж покриватиме податок із цієї парковки, який обов’язково щомісяця має сплачуватися до міського бюджету (приблизно три тисячі гривень). Попередньо йшлося про те, що ці витрати візьмуть на себе адміністрації ринку і торгового центру. Чи позначаться вони на орендній платі за місця, теж не відомо.
Наталія НИРКОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.