Готель «Україна» розширяється

Июль 28 14:00 2011

Стріл будівельних кранів у нас тепер небагато. Тож коли на вулиці будівельники виставляють свої паркани, ця подія викликає загальний інтерес. Хочеться заглянути за той паркан, щоб дізнатися, а що це буде. Ми вирішили допомогти своїм читачам у задоволенні цього інтересу. Отже, віднині запроваджуємо рубрику, яка так і називається: «Що це буде?».
За цим будівельним парканом на вулиці Соборній уже кілька місяців триває будівництво. Як нам стало відомо, це друга черга реконструкції готелю «Україна». У новій споруді, яку планують завершити наприкінці 2011-го або у першому кварталі 2012 року, буде громадсько-офісний центр із великим конференц-залом для різноманітних заходів. Буде тут і дворівневий підземний паркінг.
Що ж до самого готелю «Україна», то його реконструкція вже завершена. Про це повідомив директор будівельної компанії «Капіталінвест», що займалася реконструкцією, Ігор Давидчук. За його словами, офіційне відкриття відбудеться у найближчі тижні.
Наталія НИРКОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.