У громадян з’явився шанс узаконити будинки і споруди, побудовані без дозволів

Июль 27 13:35 2011

Набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.06.2011 №91, виданий на виконання положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Термін дії спрощеного порядку узаконення споруд, побудованих самовільно – до 31 грудня 2012 року, тому можна порадити громадянам, які мають об’єкти, що підпадають під дію цього наказу, не зволікати із оформленням необхідних документів і звертатись за консультаціями і роз’ясненнями до управління містобудування та архітектури Рівненського міськвиконкому, що на вул. Лермонтова, 6.
Згаданий порядок стосується будівель, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт до 31 грудня 2009 року.
Відповідно до цього наказу прийняття об’єктів в експлуатацію проводять територіальні органи Державної архітектурно-будівельної інспекції України на підставі результатів технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж будівлі, а також документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій розміщено об’єкт.
Про це повідомили з управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.