В обласному управлінні МВСУ — кадрові зміни

Июль 27 09:42 2011

Відповідно до наказу МВС від 06 липня 2011 року, на посаду начальника управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області призначено майора міліції Мицака Романа Васильовича.
До цього часу він працював на посаді начальника відділу боротьби з етнічними ОЗГ УБОЗ та міжнародною злочинністю ГУБОЗ МВС України. Натомість, підполковник міліції Андрій Кулинич, який донедавна керував обласним УБОЗом, відтепер обіймає посаду першого заступника начальника УМВС України в Рівненській області.
А відповідно до наказу МВС України від 14 липня 2011 року «Про відрядження працівника ДКР у розпорядження УМВС України в Рівненській області», тимчасове виконання обов’язків начальника управління карного розшуку УМВС доручено полковнику міліції Юрчуку Геннадію Івановичу. До цього він перебував на посаді заступника начальника Управління розкриття злочинів проти власності – начальника відділу розкриття злочинів проти власності Департаменту карного розшуку МВС України. Попередній керівник управління полковник міліції Василь Забейда наразі займається документальним оформленням виходу на заслужену пенсію.
Згідно з наказом МВС України від 19 липня 2011 року начальником УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області призначено полковника міліції Просяника Сергія Анатолійовича, який донедавна обіймав посаду заступника начальника УДСБЕЗ УМВС України в Київській області. Особова справа попереднього керівника цієї служби, підполковника міліції Віктора Галайського, направлена у Міністерство внутрішніх справ України, де і буде прийматись рішення про його подальше призначення.

ВЗГ УМВС України в Рівненській області

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.