Збоку видніше, як хто живе

Июль 25 11:38 2011

Кажуть, кожна жаба своє болото хвалить. Але ми, рівняни, не схильні до захоплення своїм «болотом». Тому іноді з подивом слухаємо схвальні відгуки людей з інших міст про порядки в Рівному. Минулого тижня, коли в нашому місті побувала знімальна група телеканалу «Інтер», яка знімала про Рівне сюжет, гарних слів від телевізійників про його доглянутість прозвучало немало. Побачимо, що потрапило в об’єктиви телекамер. А поки що ми розпитали про враження від рідного міста і те, як вони сприймають його у порівнянні з іншими містами, у самих рівнян.

Валерій КОРЕВА, охоронник:
– Я об’їздив багато міст України, але переконався, що наше – найчистіше. Був недавно в Одесі, то не порівняєш. Така брудна ця Одеса. Луцьк он поряд, а вже не те. Нема там таких порядків, як у нас. А наше Рівне – доглянуте. Відчувається, що в місті є господар.

Світлана БОГАТИРЧУК-КРИВКО,
депутат Рівнеради:

– Для кожного рідне місто там, де він народився і виріс. Мені доводиться багато їздити. Буваючи в інших містах, часто захоплююся: який прекрасний собор, чудовий пам’ятник чи гарна площа. Але коли приїжджаєш до рідного міста – серце щемить. Тут ти багатьох людей знаєш, тут серце відпочиває і навіть старезні будинки виглядають найгарнішими. Взагалі Рівне дуже комфортне і зелене місто. У нас є кілька затишних парків. На жаль, немає привабливого для туристів старовинного замку чи фортеці, своєрідної родзинки. Зате є цікаві нові споруди, наприклад, пам’ятник Несвицькій.

Роман МИКИТЮК,
начальник Рівненської митниці:

– У Рівному я живу і працюю недавно, тому місто знаю не дуже добре. Найбільше буваю в центрі, тут мені дуже подобається. Нещодавно побував у драмтеатрі, там теж дуже гарно, але цій споруді не завадив би невеликий ремонт. Мабуть, кожен рівнянин хотів би, щоб в місті були кращі дороги. Хоч по-справжньому поганих доріг я в Рівному не бачив.

Лариса ВІВЮРСЬКА, пенсіонерка:
– Повернулися оце з онукою із Запоріжжя. Це місто моєї молодості. Старе Запоріжжя цікаве і надзвичайно красиве. Ми годинами милувалися фасадами будинків. А за фасадами – жах! Навіть у центрі занедбані, засмічені двори, обшарпані під’їзди, розбитий асфальт. На околицях ввечері на вулицю не вийти: п’яниці, бійки. У транспорті – хамство, бруд, порізані сидіння.
А в Рівному, треба віддати данину його господарям, центр дуже приємний. Чудові парки, квіти, чистота. А найголовніше – приємні люди і чисте повітря. Відразу голова перестала боліти. Нізащо не проміняю наше місто ні на яке інше!

Олександра БІРУК, соціальний працівник:
– Гостювала якось я в Таллінні у сестри. Там – Європа. Місто ідеально чисте, все навколо доглянуте і впорядковане, не тільки в центрі, а й в новобудовах.
На свято Івана Купала талліннці виходять на вулиці в національному вбранні, співають, танцюють, водять хороводи. Усі щасливі. У вихідні місто – суцільний вернісаж і концертний майданчик. І ніхто ніразу не згадував про політику. А в нас, кого не послухай, шукають винних у наших бідах. Я навіть засмутилася: ми, мабуть, так добре, як талліннці, ніколи не будемо жити.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.