Газ подорожчав заднім числом

Июль 21 15:29 2011

Рада б душа в рай.., та борги не пускають. Як мінімум до 1 серпня рівняни не матимуть гарячої води в оселях. До цього часу теплопостачальні підприємства здійснюють плановий ремонт обладнання. Про це розповів на засіданні виконкому міський голова Рівного Володимир Хомко.

Однак гарантувати, що з 1 серпня в квартирах буде гаряча вода, міський голова не зміг. За його словами, ситуація на теплових підприємствах украй складна через борги і чергове підвищення ціни на газ.
– З огляду на те, як надходять платежі, «Рівнетеплоенерго» мало вийти на нуль до 1 серпня, – пояснив ситуацію Володимир Хомко. – «Еско» не має боргів. «Теплотранссервіс» має 15 мільйонів боргу. Ми збиралися взяти кредит у банку, щоб за нього розрахуватися, але тут повідомили, що з 1 липня знову збільшилася ціна на газ для тепловиків на 18%. Ситуація ненормальна, коли газ дорожчає заднім числом і нічого не змінюється в тарифі. Коли розказую про це колегам з інших країн, вони не вірять, що так може бути. Ситуація практично однакова в усій Україні, хоч розмір боргів усюди різний. Наприклад, Донецька область боргує більш як мільярд. На жаль, плану дій на державному рівні немає. Сподіваємося, що ситуація якось зміниться в зв’язку з призначенням Анатолія Близнюка міністром регіонального розвитку і будівництва.
Ксенія БОЙКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.