ВОЛЯ вдосконалює свої мережі – та збільшує інтернет-швидкості

Июль 21 15:22 2011

Останнім часом багато хто з користувачів послуг ВОЛІ відмітив значне покращення роботи телекомунікаційної мережі цієї компанії: телевізійний сигнал став якісніше, доступ до інтернет-ресурсів — стабільнішим. У компанії стверджують, що це — наслідки успішного завершення чергового етапу масштабної модернізації мережі у липні і обіцяють завдяки цьому ще більше вдосконалити свій сервіс. Редакція звернулася до директора Рівненського регіонального підприємства ВОЛІ Миколи ГРОМОВА, щоб детальніше дізнатися про наслідки модернізації для абонентів компанії.

— Пане Миколо, модернізація мережі ВОЛІ – це вже завершений процес?
— Модернізація — це постійний процес, який передбачає заміну старого устаткування та обладнання на нове. Проте та робота, яку провела компанія протягом останнього півріччя насправді має важливі наслідки. Завдяки модернізації ми підвищили пропускну здатність міської локальної мережі: швидкість магістральних з’єднань нашої мережі збільшилася в десятки разів. І що важливо: споживачі отримали високу якість з’єднання та відсутність переривань у роботі обладнання. Зараз ми менше потерпаємо у літній період під час гроз: під час модернізації ми поступово замінюємо мідні лінії, які раніше ставали причиною аварій. Отже, незабаром цієї проблеми взагалі не буде.
— Для багатьох інтернет-користувачів важливим є показник швидкості. Як вплинула модернізація на швидкість доступу до інтернету? Чи з’явиться у Ваших абонентів більше можливостей у зв’язку з цим?
— Звичайно: вже з 1-го серпня наші абоненти зможуть отримувати інформацію з Мережі на швидкостях, значно більших ніж раніше, — до 2 Мбіт/с (пакет «Воля Buzz»), 10 Мбіт/с (пакет «Воля Boom»), 30 Мбіт/с («Воля Драйв») та 100 Мбіт/с («Воля Експерт»). Оновлена швидкість забезпечить більший комфорт користування інтернетом, значно скоротить час на скачування важких файлів, зокрема відео. Наприклад, файл розміром у 1,4 гігабайта можна буде скачати усього за декілька хвилин.
— Чи стосуються ці зміни тих, хто підключився до нової послуги ВОЛІ «ТВ + Інтернет»?
— Звичайно. Ті користувачі послуги «ТВ + Інтернет», хто обрав швидкість до 5 Мбіт/с, відтепер будуть отримувати доступ до інтернету на швидкості до 10 Мбіт/с. Ті, хто обирав пакет зі швидкістю до 20 Мібт/с, – подорожуватимуть Мережею на швидкості до 30 Мбіт/с, а ті, хто підключився до швидкості до 50 Мбіт/с – будуть користуватися швидкістю в два рази вище, до 100 Мбіт/с Тобто ті абоненти, які обрали єдину послугу, виграють декілька разів: вони значно економлять на коштах, користуючись двома послугами в одному пакеті, та на власному часі, отримуючи доступ до інтернету на швидкості, яка більш відповідає потребам сучасної людини.
Олекса СУШКЕВИЧ

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.