Артистів викликали у військкомат, але не призвали, а нагородили

Июль 21 13:03 2011

Оце така доля спіткала вокально-інструментальне тріо «Срібна терція» Рівненського міського будинку культури.

Цей чудовий колектив відомий своїми здобутками в культурно-просвітницькій роботі та постійній участі у соціально-культурних і мистецьких акціях, яких у «Срібної терції» так багато, що й злічити годі. Та особливе місце в їх ряду займають творчі зустрічі й концерти для ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій в Афганістані та локальних воєнних конфліктах. Багато років поспіль колектив дає концерти для ветеранів війни та 13-го армійського корпусу, учасників бойових дій з нагоди річниці виведення радянських військ з Афганістану і на святкуваннях Дня перемоги. Такі концерти відбувалися на сценах закладів культури, в солдатських клубах і на полігоні.
Відзначаючи багаторічну творчу співпрацю, незмінну участь колективу в організації концертних програм для військовослужбовців і ветеранів Збройних сил України, командування 13-го армійського ордена Червоного Прапора корпусу нагородило учасників «Срібної терції» пам’ятними нагрудними знаками «70 років 13-му армійському ордена Червоного Прапора корпусу». Вручили пам’ятні нагрудні знаки Людмилі Дьомушкіній, Тетяні Бенедюк і Борису Забуті в Рівненському обласному військовому комісаріаті. Така відзнака особливо значима для художнього керівника колективу, адже Борис Забута сам є учасником бойових дій.
Лариса САДОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.