У Рівному вилучили 24 гральні автомати

Июль 19 15:37 2011

У чергову частину Рівненського міськвідділу депутат міськради Анатолій Чугуєвець повідомив, що в одному з приміщень на вулиці Соборна, 190 функціонують гральні автомати. За вказаною адресою прибули працівники міліції. На момент перевірки у залі було двоє відвідувачів, які там грали та отримували виграші.
— Міліціонери вилучили 24 гральних автомати, 3 системних блоки та 3300 гривень готівкою. Наразі встановлюється, кому належить це приміщення і хто його орендував, — коментує в.о. начальника сектору ДСБЕЗ Рівненського МВ УМВС Андрій Дубіч. — Вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 203 Кримінального кодексу України, тобто заняття забороненими видами господарської діяльності, за що передбачено штраф у розмірі від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Інна БЕРЕЗОВСЬКА, помічник начальника Рівненського МВ УМВС зі взаємодії з громадськістю та ЗМІ

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.