У Рівному побували учасники мотопробігу «БайкКрай»

Июль 18 09:42 2011

Гуркотом мотоциклів і веселим гамором наповнилася цієї неділі майдан Незалежності. У Рівному побували учасники міжнародного мотопробігу «БайкКрай» на чолі з його ініціатором, стронгменом Василем Вірастюком та найвідомішим байкером України Ашотом Арушановим. У Рівному до семи учасників пробігу приєдналися ще й місцеві байкери.
За 10 днів байкери, які у неділю виїхали з Києва, планують об’їхати всю Україну, подолавши понад п’ять тисяч кілометрів. Основна мета пробігу – закликати учасників дорожнього руху з повагою ставитися один до одного, виконувати правила і цінувати чуже життя. Гасло акції «Вирушив у путь – ввічливим будь!».

– Я запропонував поїхати, «підбив» хлопців, – розповів Василь Вірастюк. –Наша мете проїхати і донести до автомобілістів, що байкери це не завада на дорозі, а друзі. Що потрібно бути уважним і поважати тих, хто поруч із тобою на дорозі, цінувати їхні життя, адже їх теж чекають дома рідні і друзі. Сподіваюся, що після цього мотопробігу, а може й після наступних, у назві автопробігу зникне друга буква К і він називатиметься «Байкрай», тобто наша країна перетвориться на рай для байкарів.
У Рівному байкери спілкувалися з містянами, фотографувалися на згадку. Поспілкувалися вони й із заступником міського голови Галиною Кульчинською. Остання, хоч і не має власного транспорту, від побаченого була в захваті і зізналася, що не проти прокататися на двоколісному залізному коні:
– Звісно, страшнувато трошки, але дуже цікаво. Мені дуже імпонує благородна мета, з якою ці люди організували мотопробіг.
Після Рівного байкери попрямували до Луцька, а звідти – далі на Львів, Тернопіль, Ужгород.
Наталія НИРКОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.