Команда Рівного танцюватиме під «Я не здамся без бою»

Июль 18 16:41 2011

За успіх команди Рівного відповідатиме хореограф Аліса Зайцева

Репетиції з хореографом національного танцювального проекту «Майdан’s-2» Алісою Зайцевою розпочалися в Рівному минулого тижня. Майданчиком для них стали приміщення ТРЦ «Екватор». Рівняни, які брали участь у міському танцювальному проекті, тепер готуються гідно презентувати своє рідне місто в столиці 3 вересня.
Аліса Зайцева була головним хореографом команди свого рідного міста Миколаїв на першому проекті «Майdан’s». Упродовж останніх років живе і працює в Києві, Займалася постановками танцювальних номерів для кліпів і різноманітних шоу. Брала участь у проектах «Танці з зірками», «Шанс», «Золота шарманка», «Пісня року», «Фабрика зірок».
Перше знайомство і репетиція з новим хореографом відбулися минулого четверга. Танцюристи розповідають: тепер усе по-іншому, набагато складніше, але не менш цікаво. Учасники вивчають нові рухи і танцюють босоніж. Аліса Зайцева розповіла, що була приємно вражена теплим прийомом та величезним бажанням рівненської команди перемогти:
— Найсильніша сторона вашої команди в тому, що всі просто горять бажанням танцювати. Хотілося б, щоб у команді було більше дорослих людей. Звісно ж з дітей можна «зліпити» все що завгодно. А з дорослішими легше робити серйозніші постановки, а це саме те, чого б я хотіла.
Для виступу рівненської команди в Києві вже підібрали музику – композицію «Без бою» гурту «Океан Ельзи». Визначилися із темою танцю, однак про неї хореограф не розповіла, зазначивши, що вона може видозмінитися в процесі репетицій. Крім того, пані Аліса запевнила, що буде звертатися за допомогою і порадою до місцевих хореографів, які раніше тренували команди для участі в проекті «Майденс – Рівне».
Презентація нашого міста в столиці відбудеться 3 вересня. Рівняни мають можливість виграти кошти на будівництво притулку для бездомних тварин.
– Сподіваємося на перше місце, – зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко. – І приз – дуже хороший, ми й самі планували цього року почати будівництво притулку. А ще дуже важливо, що за час репетицій діти здружилися, займаються єдиною справою.
Ксенія БОЙКО

write a comment

1 Comment

  1. Июль 21, 11:42 #1 Igor

    Якщо вболіваєте, і вірите в нас, ми всім доведемо, що Рівне — це клас!

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.