Євтушенка «попросили» з «Удару»

Июль 14 11:11 2011

Безпрецедентний випадок стався минулого тижня на сесії Рівненської міської ради. Колишні однопартійці депутата Святослава Євтушенка привселюдно заявили про його виключення з партії «Удар» та про початок процедури відкликання з депутатів.
Мотивували своє рішення «ударівці» систематичними порушеннями партійної дисципліни і статуту партії. Що ж то за порушення – не пояснили. Не захотів говорити про справжні причини розлучення з «Ударом» і сам Святослав Євтушенко.
– Ті порушення, про які говорять – це нісенітниця, – прокоментував ситуацію він. – Я голосував на сесії так само, як і мій колега, якого нині призначили замість мене керівником міської парторганізації. Але якщо вони так вирішили, то хай так і буде. Що ж до відкликання з депутатів, то ця процедура виписана в законі. Якщо виборці, які мене підтримали як представника «Удару», вирішать, що я не достойний бути депутатом, прийму це рішення. Поки що ж я, як і раніше, виконую свої обов’язки депутата.
Нагадаємо, пан Євтушенко був обраний до міської ради за списками партії «Удар» Віталія Кличка, він очолював список кандидатів. У міській раді цей депутат головує в постійній комісії з питань транспорту і зв’язку. Донедавна керував міською парторганізацією «Удару». Нині ж це місце зайняв депутат міської ради Віктор Вівсянник.
Досі в історії міської ради не було спроб відкликати з депкорпусу когось із депутатів. У раді попереднього скликання траплялося, що депутати, обрані від певної політичної сили, виходили з її лав або ж змінювали фракцію. Однак про процедуру відкликання ніхто навіть не згадував. У теперішньому складі ради стався резонансний випадок виключення з фракції. Йдеться про депутата Анатолія Чугуєвця, якого «попросили» з фракції «Батьківщина» через його позицію під час виборів секретаря міськради. Однак і тут відкликати депутата ніхто не збирався. Процедура відкликання депутата, прописана в законі, досить складна. Вона передбачає збір підписів (не менш як 5%виборців) і голосування в окрузі, де був обраний депутат.

Наталія НИРКОВА

write a comment

5 комментариев

 1. Июль 14, 14:22 #1 Назарій

  Незрозуміле рішення ударівців…Євтушенко порядна людина і перспективний політик…Вони х в першу чергу програють!

  Reply to this comment
 2. Июль 14, 14:26 #2 надя

  в законі процедура відкликання депутата — спивочника не прописана, тому шансів «скинути» його немає.

  Reply to this comment
 3. Июль 14, 14:28 #3 надя

  не розумію рішення ударівців, Євтушенко порядна людина і перспективний політик…

  Reply to this comment
 4. Июль 25, 10:32 #4 Ярина

  Ха, я знала, що так буде. Про порядність, прошу взагалі тут не нагадувати.

  Reply to this comment
 5. Август 04, 22:45 #5 Славіку Євтушенку

  Славік, а нащо ти сам про себе пишеш від імені якогось Назарія і наді?

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.