Чорниці зі «смаком» радіації

Июль 14 12:38 2011

Радіаційно забруднені ягоди трапляються все рідше – стверджують працівники лабораторії ТзОВ «Ринок»

Лаборанти щодня досліджують якість продуктів харчування. Нині особливу увагу звертають на ягоди, якими торгують селяни навколишніх сіл і районів.
Найбільший попит у населення мають чорниці. На ринку їх достатньо, як і покупців цього цінного вітамінного продукту. Незважаючи на досить високу ціну, ягоди розкуповують.
А який у них вміст радіоактивних речовин?
На це запитання завідувачка лабораторії Світлана Лопацька відповіла, що багаторічні спостереження свідчать про те, що чорниці з кожним роком чистішають. Якщо раніше виявляли в чорницях по 1000 і більше бекерелів на кілограм продукції, то тепер – 600-700 за норми 500. А в цей сезон під час численних перевірок ягід протягом двох тижнів лише в п’яти випадках виявили перевищення в них вмісту радіонуклідів. Ці забруднені чорниці були зібрані в Сарненському і Рокитнівському районах нашої області.
Взагалі ж, за словами Світлани Лопацької, чорниці привозять на ринок селяни не тільки з нашої, а й з Волинської області. З Волині, зокрема з Ківерцівського району та Цуманя, з Рівненського району нашої області ягоди везуть завжди чисті. Тож покупцям, щоб не наражатися на небезпеку, варто вимагати результати лабораторних досліджень або хоча б запитувати в продавців, на якій території вони збирали ягоди.
Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.