Рішення № 906 Рівнеради

Июль 14 15:17 2011

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
(5 сесія, 6 скликання)
Р І Ш Е Н Н Я № 906

Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7 і 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Рівненська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Доповнити додаток до рішення Рівненської міської ради від 28 грудня 2010 року № 16 «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Рівненської міської ради на 2011 рік» таким додатковим пунктом:

з/п Вид проекту Назва проекту Мета ухвалення Термін підготовки Орган, відповідальний за підготовку проекту

1 2 3 4 5 6
18 Рішення міської ради Про внесення змін та доповнень до рішення Рівненської міської ради від 17.02.2011 № 172 «Про ставки єдиного податку
для фізичних осіб – суб’єктів підприєм-ницької діяльності» Забезпечення додаткових надходжень
до бюджету міста Рівного, сприяння розвитку підприємництва ІІІ – ІV квартали 2011 року Управління бюджету і фінансів.
Державна податкова інспекція в м. Рівному
2. Опублікувати це рішення в газеті «Сім днів» протягом 10 днів.
3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, постійній комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування, постійній комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку, постійній комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва, а організацію його виконання – секретареві міської ради А. Грещуку.
Міський голова Володимир ХОМКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.