Підприємці попросили у влади безкоштовні парковки

Июль 14 13:19 2011

Минулого тижня акції протестів підприємців відбулися в багатьох великих містах України. Мітингуючі протестували проти несправедливої пенсійної реформи та обурювалися, що їхні поправки до Податкового кодексу не були враховані. У Рівному на мітинг зібралося зо дві сотні підприємців. Крім загальноукраїнських тез на мітингу говорили й про місцеві проблеми.
Зокрема, у міської влади просили впорядкувати стихійну торгівлю поблизу «ринку Дикого» і забезпечити безкоштовні паркувальні місця для працівників і відвідувачів міських ринків.
– Усі великі торгові центри, які є конкурентами ринків, мають безкоштовні парковки. А отже, дрібні підприємці поставлені в нерівні умови, – пояснила вимоги протестуючих голова первинної профспілкової організації підприємців і найманих працівників ТЦ «Ярмарок» Алла Дорошева. – Тому ми просимо облаштувати безкоштовні паркування поруч із усіма міськими ринками.
Оскільки все те відбувалося під адміністративною спорудою міської ради на Поштовій саме в той час, коли на сесію збирались депутати, то вони заслухали представника підприємницької профспілки і доручили голові правової комісії Олександрові Лащуку підготувати пропозиції щодо впорядкування стихійної торгівлі в місті Рівне.
Наталія НИРКОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.