Про спорт коротко

Июль 14 15:53 2011

Знову не щастить рівнянці Софії Ковалець. Юна тенісистка зупинилася в кроці від фіналу жіночого тенісного турніру серії ITF в Німеччині з призовим фондом $20000. В Ашаффебурзі рівнянка поступилася в півфіналі третій сіяній аргентинці Флоренсії Молінеро – 2:6 і 1:6. До цього Софія Ковалець перемагала в першому раунді першу сіяну чешку Кароліну Пліскову (6:3 і 6:3), в другому раунді – швейцарку Конні Перрін (6:2 і 6:4), а в чвертьфіналі – господарку змагань Анн Шефер (1:6, 7:6, 6:4).

У Рівному відбулися фінальні змагання чемпіонату області з футзалу серед команд ветеранів (35+). Після попередніх етапів змагань до обласного центру приїхало вісім найкращих. Згідно із жеребкуванням у чвертьфіналі зустрічалися «Ізотоп-РАЕС» – Радивилівський район – 6:4, «Авангард-ПАС» (Рівне) – Острозький район – 6:3, Костопільський район – «Автоленд» (Здолбунів) – 4:6, «Спартак» (Дубно) – Володимирецький район – 3:0. У півфіналі «Авангард-ПАС» розгромив «Автоленд» – 9:0, а «Спартак» мінімально виграв у «Ізотопа-РАЕС» – 4:3. У боротьбі за третє місце кузнецовські ветерани були сильнішими за здолбунівських – 6:3. Перше місце в напруженій боротьбі здобув «Авангард-ПАС», який переміг дубенчан – 4:3. По ходу матчу рівняни поступалися – 0:3.

За два тури до завершення першого етапу чемпіонату України з футболу серед аматорських команд визначився лідер групи 1. ФК «Самбір» (26 очок) став недосяжним для переслідувачів. За другу путівку борються волочиський «Збруч» (19 пунктів), оржівський «ОДЕК» (18) і житомирський «Арсенал» (18). Учора «ОДЕК» приймав удома «Арсенал». У попередньому турі підопічні Олега Кучера на виїзді здолали «Авангард» (Новоград-Волинський) – 4:3 (3:1). У завершальному турі оржівці завітають у гості до аутсайдера – малинського «Металурга». Віктор Газицький (ОДЕК») лідирує в суперечці кращих бомбардирів – 10 голів.

Триває чемпіонат України з футболу серед ветеранів, де виступає рівненський «Авангард-ПАС». У черговому турі наша команда розійшлася миром в Хмельницькому – 3:3. Після першого тайму рівняни поступалися – 0:1. У другому таймі завдяки влучним ударам Малиша і Дьомушкіна гості вийшли вперед. Гості зрівняли рахунок, а наприкінці зустрічі вразили свої ворота. Арбітр спершу зарахував гол, потім відмінив. Спільними зусиллями разом із інспектором матчу вдалося його «отямити», і гол було зараховано. Після завершення основного часу арбітр компенсував дев’ять (!) хвилин. На шостій господарі спромоглися знову зрівняти рахунок (3:3). На першому етапі рівнянам залишилося провести матч у Тернополі. На старті змагань є 8 груп, де команди грають між собою в одне коло. По дві кращі команди виходять у фінальний раунд, де будуть розіграні медалі ветеранського чемпіонату України. У нашій групі лідирує Хмельницький – 7 очок (3 гри), Рівне – 4 очки (3 гри, перемога (2:0) вдома над Тернополем, поразка вдома від Хмельницького (1:2) і нічия в Хмельницькому – 3:3), і в команди Тернополя 0 очок після двох виїзних матчів.

У Рівному відбувся Кубок України зі стокліткових шашок. У командному заліку харків’яни посіли перше місце у всіх трьох етапах змагань. Найвдалішим для представників Рівненщини виявився третій етап, у якому партія тривала лише 5 хвилин. Тут рівняни задовольнилися п’ятою позицією турнірної таблиці. Загалом у змаганнях узяли участь 37 спортсменів із 14-ти областей. Призери особистого заліку, окрім нагород, отримали путівку до фіналу шашкового чемпіонату.