Події тижня

Июль 14 09:41 2011

Несвіжі продукти часто стають причиною кишкових розладів.

Діти, домогосподарки та пенсіонери
– це ті категорії, які в Рівному найбільше потерпають від гострих кишкових інфекцій. Їх рівень цього року в місті суттєво зріс і перевищує загальнообласні показники вдвічі. Із загального числа захворілих (273 випадки) діти становлять понад 60 відсотків. Ну а інша вразлива категорія – пенсіонери і домогосподарки, які купують на ринках недоброякісні продукти, зважаючи на їх низьку ціну.

Читайте знаки
Тимчасові незручності для водіїв. Через капітальний ремонт автомобільного шляхопроводу на вулиці Князя Володимира, що буде проводитися з 1 серпня до 1 жовтня, схему руху транспорту на прилеглих ділянках доріг змінюють. Про ремонт водіїв інформуватимуть дорожні знаки.

Троє малих утоплеників
довелося діставати рятувальникам із водойм цими днями. В Усті втопився дворічний Віталик, який упав у річку, катаючись на самокаті на мосту в селі Городок. А в ставку села Ільпінь Здолбунівського району потонули дві десятирічні дівчинки, одна з яких місцева, а інша приїхала на канікули до бабусі з Росії.

ПДВ повертають порційно
Платникам міста цього року відшкодовано близько 13 мільйонів податку на додану вартість. Податківці пояснюють велику заборгованість із повернення ПДВ тим, що підприємства не відповідають багатьом визначеним законодавством критеріям, щоб претендувати на автоматичне відшкодування ПДВ.

Наче мінне поле

Зважаючи на те, що лише цього року в нашій області знайдено більш як 2000 вибухонебезпечних предметів, ми й справді живемо наче на мінному полі. Минулого тижня в околицях Рівного знову зібрали небезпечний «врожай». Один снаряд викопали на городі у Шпанові, сорок два – у Городку, а в Новоставі знайшли авіаційну бомбу.

З моста у воду
Двадцятирічна Оксана з Грабова налякала людей, котрі переходили Устю мостом поблизу десятого будинку на вулиці Кіквідзе в Рівному, своїми погрозами кинутися вниз. Як її не вмовляли, та дівчина наважилась і стрибнула з моста. Цій спробі самогубства завадили рятувальники СДПЧ-1, які витягли дівчину з води і передали в руки лікарів.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.