Один із кращих слідчих України працює в Рівному

Июль 14 18:07 2011

Слідчий слідчого відділення Львівської залізниці на станції м. Рівне лейтенант міліції Олександр Мірковець здобув перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Кращий слідчий України», виборовши друге почесне місце.
На таку високу відзнаку за професійну майстерність 22-річний Олксандр не сподівався. З початку конкурсу він активно взявся до виконання завдань, які щотижнево публікували в газеті «Юридичний вісник».
Стартував конкурс «Кращий слідчий України» у січні цього року та тривав до 30 червня. Упродовж п’яти місяців слідчі зі всієї держави змагалися у знаннях нормативно-правових актів та змін до чинного законодавства. А насамкінець учасники конкурсу отримали творче завдання, пов’язане з останніми змінами до кримінально-процесуального кодексу України.
У липні п’ятірка найдосвідченіших зустрілася у фіналі в Головному слідчому управлінні МВС України. До неї потрапив і слідчий слідчого відділення на станції міста Рівне Олександр Мірковець. На завершальному етапі з невеличким відривом він виборов друге почесне місце, поступившись колезі з Миколаєва.
Конкурс на кращого слідчого України завершився урочисто з врученням подарунків. Начальник ГСУ МВС генерал-майор міліції Василь Фаринник вручив Олексадру Мірковцю грамоту МВС, а головний редактор газети «Юридичний вісник» Володимир Шараєв – ноутбук і спеціалізовану літературу.
Щасливий переможець повернувся до Рівного у піднесеному настрої, адже, за словами Олександра, робота йому подобається, обрану професію вважає однією з найкращих і зупинятись на досягнутому не збирається, бо попереду ще другий тур конкурсу, в якому на переможця чекатиме приз – автомобіль.
Тамара ЛИСЕНКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.