КРУ знайшло порушення в діяльності Тресту зеленого господарства

Июль 14 16:15 2011

КРУ в Рівненській області провело планову ревізію фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Рівненський міський трест зеленого господарства» в період з травня 2008 року по січень 2011 року та виявило на 724 тисяч гривень порушень.
Ревізори зафіксували, що це комунальне підприємство уклало договір на оренду нерухомого майна з товариством з обмеженою відповідальністю, а рахунки на оплату виписувало несвоєчасно, не в повній сумі або й взагалі не виписувало. Що то була за така «блатна» оренда, сказати тяжко, але, як результат, комунальне підприємство недоотримало 400 тисяч гривень доходів.
Контрольний захід також зафіксував, що за відсутності відповідних наказів на преміювання органу управління (УЖКГ Рівненської міської ради) підприємство нарахувало і виплатило керуючим тресту премій майже на 63 тисячі гривень. А ще за наявності заборгованості із зарплати працівникам тресту нараховано і виплачено 54 тисячі гривень виробничих премій. Відповідно і збільшилися відрахування до державних цільових фондів: внаслідок зайво нарахованих 117 тисяч гривень вони становили майже 43 тисячі гривень.
Маючи службові автомобілі, трест списав пальне на власні автомобілі своїх працівників майже на 61 тисячу гривень, хоча документи, які підтверджують передачу власних автомобілів у користування, не оформлялись.
Перелік виявлених ревізорами порушень фінансової дисципліни можна продовжити. Зокрема, при розрахунку відпускних враховувались виплати одноразового характеру, що призвело до зайвого нарахування і виплати зарплати працівникам майже на 37 тисяч гривень та, відповідно, збільшилися відрахування до державних цільових фондів на понад 12 тисяч гривень. Внаслідок внесення недостовірних даних до шляхових листів підприємство незаконно списало пального на понад 13 тисяч гривень. Не проведено компенсацію втрати частини зарплати у зв’язку з порушенням cтроків її виплати на 31 тисячу гривень. До адміністративної відповідальності притягнуто 13 посадових осіб, на яких накладено штрафи.
Результат фінансово-господарської діяльності тресту – збитки, але по бухгалтерському обліку зроблені такі операції, які призвели до приховування їхніх масштабів, а це на понад мільйон гривень.
Теперішній керівник тресту вживає заходи щодо усунення виявлених порушень. Матеріали ревізії комунального підприємства розглядають правоохоронні органи, повідомляє прес-служба КРУ в Рівненській області.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.