Книгу про Уласа Самчука презентували в музеї його імені

Июль 14 17:34 2011

Свіча пам'яті Уласа Самчука.

«Зорі світ заповідають» – так називається книга Галини Журби, презентація якої цими днями відбулася в літературному музеї Уласа Самчука з нагоди запалення «Свічі пам’яті», приуроченої до 24-ї річниці від дня його смерті. До «Свічі» прийшли представники місцевої влади і громадських організацій, письменники, журналісти, науковці.

«Улас до нас вертає не сам, а з таким сподвижником, соратницею, як Журба. Простота і безпосередність у викладенні думки, подій тільки збільшує цінність книги, додає величі нашій землі. Таку книгу обов’язково вчителям усіх шкіл потрібно донести до сердець нашої молоді. Це набуток нашого духовного життя», – сказав про цей твір професор Максим Гон.
Майстринею слова назвала письменницю заступник міського голови нашого міста Галина Кульчинська. «Вдивляючись у різні події дитячими очима, авторка створила неперевершений твір, який заслуговує на незабутню пам’ять. І читати його має кожна дитина», – обгрунтувала вона висновок, зроблений з прочитаного.
Презентацію провела завідувач відділу музею Інна Нагорна.
Тетяна ЛУКІВСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.