Керуючий супермаркетом заплатив 450 гривень за салати

Июль 14 16:20 2011

Заправлені майонезом і сметаною салати спекотного літа швидко псуються.

Літо завжди несе небезпеку кишкових інфекцій для населення. Найбільшу загрозу становить вживання неякісних або зіпсованих продуктів харчування.

Знаючи це, працівники міської санепідемстанції у червні провели велику нараду з представниками супер- та гіпермаркетів, мережі громадського харчування, ринків. Вони пояснили їм, що таке кишкова група інфекцій, хто її збудники і як вони загрожують здоров’ю людини. Водночас визначили перелік продуктів харчування, які є найактивнішими збудниками кишкових інфекцій. Зокрема, санепідеміологи заборонили виготовляти й продавати у спекотне літо салати, перемазані майонезом і сметаною, які швидко псуються і можуть призвести до розладів кишкового тракту і харчових отруєнь; продавати на ринках продукти без холоду тощо.
Як розповіла завідувачка відділення гігієни харчування міської СЕС Надія Стичишина, працівники санстанції не забарилися і з перевіркою виконання своїх постанов. Пройшлися по всіх супермаркетах і лише в «Краї», що в торговому центрі «Чайка», виявили три види салатів, заборонених до реалізації в літню пору. Керуючого супермаркетом оштрафували на 450 гривень.
Було проведено також рейд щодо виявлення збудника сальмонели й інших мікроорганізмів у курях гриль, якими потруїлися люди в Києві. Перевірили технологічний процес приготування курей в всіх пунктах, де їх готують, і, на щастя, в жодному зі зразків не виявили сальмонелу.
Насторожує контролюючий орган і торгівля шаурмою. У Рівному, за словами Надії Стичишиної, є три пункти швидкого приготування цього продукту. Ретельна їх перевірка виявила, що шаурма була якісна.
У спекотне літо люди часто користуються напоями, зокрема квасом, термін зберігання якого дві доби. Це якісний, натуральний продукт без різних добавок. Працівники санстанції провели два рейди-перевірки торгівлі квасом і засвідчили, що квас добрий, безпечний для тих, хто його вживає.
Такий непоганий стан із використанням небезпечних для шлунково-кишкового тракту людини продуктів протягом червня – початку липня засвідчує, що працівники санстанції провели достатню профілактичну роботу з працівниками торгівлі та громадського харчування. А ще вони не перестають застерігати рівнян, що лікування значно дорожче, ніж економія на дешевих продуктах сумнівної якості.
Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.