Злодій поскаржився на того, кого обкрадав

Июль 14 11:20 2011

Ця незвичайна історія трапилась минулого тижня в дачному масиві «Городищенський» на східній околиці Рівного. Хлопчик-четвертокласник за дня приглянув у садку неподалік своєї дачі дерево, рясно всипане абрикосами.
Отже, як стало темніти, він поліз на те дерево, щоб розжитися на абрикоси. Видерся хлопець височенько, та тільки почав рвати плоди, в сусідському будинку засвітили світло. Промінь з вікна упав просто на дерево, і від цієї несподіванки малий злодюжка не втримався на гілці та й полетів з дерева додолу.
Як на те, внизу стояла автоцистерна, залишена тут з часів будівництва, отже, хлопець утрапив прямісінько до неї.
Вибратись гладкими стінками цистерни наверх йому не вдалось. То він став кликати на допомогу. Кричав, доки охрип, але ніхто його не почув.
Коли післяобідньої пори наступного дня на дачу приїхали господарі, то помітили дивну поведінку своєї кицьки. Вона бігала навколо цистерни і нявчала. Люди спочатку подумали, що в цистерну впало кошеня, а як заглянули туди, то побачили на дні сплячого хлопця. Господиня мусила залізти всередину, щоб його розбудити і, піднявши на руки, передала заложника цистерни нагору чоловікові.
А через декілька днів після цієї щасливої розв’язки до господарів дачі з цистерною прийшов дільничний міліціонер, якому доручили розглянути скаргу матері абрикосового злодія. Жінка обурювалась, чому це вони тримають цистерну в себе на городі…
Людмила АРТИНЮК

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.