За традицією – в Южний

Июль 14 16:10 2011

Як уже повідомляла наша газета, рівненська волейбольна команда «Регіна-МЕГУ» розпочала підготовку до чемпіонату України з волейболу у вищій лізі. Впродовж тижня дівчата відновлювали свої фізичні кондиції в тренажерному залі, а вчора відправилися в Южний. До від’їзду команди вдалося поспілкуватися із головним тренером «Регіни-МЕГУ» Валерієм СЛЄПЦОВИМ, який розповів про плани підготовки команди до сезону 2010-2011 років:

– Втягувальний цикл передсезонної підготовки ми провели в Рівному. Дівчата займалися у тренажерному залі. 13 липня виїздимо до Южного. Саме в ньому, за традицією, команда проводить перший етап підготовки. Впродовж двох тижнів у Южному закладатимемо фундамент на сезон 2011-2012 років. Нинішня поїздка стала можливою завдяки підтримці обласної влади та керівництва МЕГУ. Повернувшись з Южного, з першого до вісімнадцятого серпня в Костополі проведемо другий етап. 21-24 серпня плануємо взяти участь у міжнародному турнірі в Запоріжжі, куди отримали запрошення від організаторів. Наприкінці серпня відбудуться Всеукраїнські юнацькі ігри в Тернополі, в якому візьмуть участь дівчата 1993 року народження і молодші. Такий план підготовки команди до змагань. Надіюсь, що ніяких змін він не зазнає.10-13 вересня стартує Кубок України з волейболу. Попередньо наприкінці вересня – на початку жовтня стартує чемпіонат України з волейболу у вищій лізі.
– Чи відбулися кадрові зміни в команді?
– Ні. Склад минулого сезону залишився незмінним. Не зможе нам допомогли Альона Куча, але в неї поважна причина – наприкінці червня вона народила хлопчика. Щиро вітаємо її і бажаємо їй та дитині здоров’я. Щодо решти дівчат, то вони розпочали підготовку в тренажерному залі. За спеціальною програмою працюють Лариса Козуля та Ярослава Куча. Обидві перенесли операції. Уже почуваються добре, але потрібен час на повне відновлення. Надіємося на поповнення з групи підготовки Петра Підгурського. Переглядатимемо кандидатури молодих спортсменок. Більше нічого на сьогодні про зміни в складі сказати не можу.
– Яким буде сезон 2011-2012 років?
– Гадаю, цікавим (сміється). Наразі – нічого конкретного. Відомо, що не буде фарм-клубів. Вища ліга буде представлена основними командами. Додадуться колективи з Харкова і Чернігова. Як на мене, досить потужними будуть суперники із Запоріжжя і Донецька. Володимир ПРИСЯЖНЮК

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.